PetitPixel

Poznaj naszą ofertę!

PetitPixel

Nasze usługi

Zajmujemy się tworzeniem stron, sklepów internetowych. Oferujemy także usługi graficzne takie jak autorskie logo oraz grafiki. Wszystko dostosowane pod twój styl i preferencje. Każdy projekt jest inny i stworzony na podstawie stałego kontaktu z właścicielem. Zapewniamy profesjonalne podejście oraz zorganizowaną pracę.

 Aby poznać bardziej szczegółowo naszą ofertę przejdź do interesującej Cię sekcji.

uslugi

Profesjonalizm

Prosty i wygodny kontakt

Szybkie poprawki

Pełen support

krok1
Krok 1 - Wstępne ustalenia

Pierwsza faza kontaktu, formularz kontaktowy, formularz kalkulacyjny lub bezpośredni kontakt. Wszystko zależy od Ciebie. Twoje założenia zostaną przeanalizowane i uzyskasz od nas odpowiedz z konkretnymi pytaniami i kosztorysem.

krok2
Krok 2 - Planowanie i projektowanie

Zaczynamy pracę! Twoja wizualizacja zaczyna istnieć i rozwija się z każdą minutą. Jesteśmy w ciągłym kontakcie jeżeli chodzi o rozwój projektu.

krok3
Krok 3 - Prezentacja

Po spełnieniu wszystkich założeń przechodzimy do prezentacji gotowego projektu. To najlepszy czas na udoskonalenie detali. Damy Ci na to tyle czasu ile potrzebujesz i zrealizujemy wszystkie uwagi. Pamiętaj bez ostatecznej Twojej akceptacji nie zakończymy projektu.

krok4
Krok 4 - Wdrożenie

Ostatnia faza pracy polega na zaistnieniu projektu w internecie, jest to finalna zaakceptowana wersja która dostaje swój adres oraz przestrzeń sieciową. Ty zyskujesz swoją stronę/sklep a my kolejnego zadowolonego klienta.

PetitPixel

Strony internetowe

Strony internetowe

Strona internetowa od A do Z zgodnie z twoimi wytycznymi
Sprwadź!

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Twój sklep stacjonarny przeniesiony do Internetu lub stworzony zupełnie od podstaw
Sprawdź!

Logo i grafika

Logo i grafika

Twój rozpoznawalny znak w internecie
Sprawdź!