PetitPixel

STRONY INTERNETOWE

PetitPixel

Kompleksowe tworzenie strony internetowej

Strona internetowa na podstawie tego co potrzebujesz, niezależnie czy jest to strona firmowa, prywatna czy blog. Zadbamy o ciekawy design oraz pełną funkcjonalność. Integracja mediów społecznościowych, skrzynek pocztowych czy formularzy tak abyś mógł zarządzać wszystkim z jednego miejsca. Oferujemy także konwersję strony tak aby była dostosowana do wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych. Ułatwi to z pewnością poszukiwanie zainteresowanych.

Prowadzenie projektu od początku do końca. Od pierwszej rozmowy do pełnej konfiguracji i integracji domeny z serwerem. Twoja strona może powstać już od 600 ZŁ w 7 dni roboczych.

Oferujemy także pełną administrację strony opierającą się na miesięcznych abonamentach. Zmiana i aktualizacja treści, obróbka i dodawanie treści, zmiany graficzne czy układ strony.

Przejdź do zakładki „realizacje” aby zobaczyć jak może wyglądać  nasza praca.

Domena?

Posiadasz domenę? Skonfigurujemy ją pod nową stronę. Co w przypadku jej braku? Nie przejmuj się! Załatwimy sprawę za Ciebie potrzebujemy tylko twojej wybranej nazwy oraz jakiego typu domeny potrzebujesz (.pl .com). Domenę skonfigurujemy z serwerem tak aby jedynym wysiłkiem jaki włożysz to wpisanie jej treści w okno przeglądarki.

Hosting?

Jeżeli posiadasz już hosting który wybrałeś potrzebujemy tylko jego danych do konfiguracji. Jeżeli jednak nie posiadasz serwera zaproponujemy Ci partnerskie usługi. Przy wyborze hostingu dobierzemy go tak aby odpowiadał optymalnemu zapotrzebowaniu do twojego projektu.

 

PetitPixel

CMS WordPress

Prosty w obsłudze i rozbudowie

Responsywna

Przystosowana do urządzeń mobilnych

Certyfikat SSL

Bezpieczna strona

Domena i hosting

W przypadku braku zapewniamy domenę i hosting

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Możesz także przejść od razu do wstępnej kalkulacji.

strony