PetitPixel

Kim jesteśmy ?

Ludźmi którzy podchodzą do swojej pracy na poważnie.

      Za każdą naszą pracą stoi wiele poświęconego czasu i zaangażowania, tylko po to by wszystko było dokładnie tak jak zażyczy sobie nasz klient. Staramy się sprostać wszystkim waszym oczekiwaniom w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem który nie lubi gdy coś nie jest dopięte na ostatni guzik. 

Posiadamy spore doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, jak również na swoim koncie mamy kilkanaście projektów logo które do dziś funkcjonują. Strony internetowe, etykiety, logo, banery, tła i wiele wiele więcej. Wszystko to mieści się w naszych kompetencjach. Zaufaj nam a zobaczysz że na pewno nie pożałujesz.

      Na co dzień pracujemy zdalnie, a z klientami prowadzimy wirtualne spotkania omawiając wszystkie szczegóły.

Wystarczy się z nami tylko umówić na wybrany dzień a usiądziemy do rozmów na profesjonalnym poziomie.

Różnimy się, to oczywiste, każdy ma inny gust, wizje i talent, pracujemy w ciszy bądź z ulubioną piosenką w tle puszczoną na głośnikach czy słuchawkach. Z kawą bądź herbatą przy pełnym skupieniu na swojej pracy. Jednakże właśnie te różnice sprawiają iż nasza praca jest na tak wysokim poziomie.

      Chcemy by nasze prace były ciekawe, angażujące, intuicyjne oraz przydatne dla użytkowników. Również tym samym pomagamy naszym klientom zaistnieć w sieci i zwiększyć widoczność serwisów oraz ich biznesów. Pamiętajmy iż my również jesteśmy na co dzień użytkownikami wielu innych stron w celu śledzenia rynku i nowych rozwiązań !

Nie czekaj zbyt długo napisz do nas to nic nie kosztuje !

v2